رنت روزانه سوئیت های لاکچری در کوی وحدت شیراز کد-۷۰۷

250,000تومان

توضیحات

رنت روزانه سوئیت های لاکچری در کوی وحدت شیراز کد-۷۰۷

رنت روزانه سوئیت های لاکچری در کوی وحدت شیراز کد-۷۰۷ اگر دنبال چند شب اقامت دلنشین و آرام در محیطی شیک و تمیزدر شیراز هستید به شما این ملک را پیشنهاد می دهیم،این واحد دارای موقعیت مکانی عالی و امکانات کامل است امکانات شامل:مبلمان تمیز و شیک ،سینما خانواده ،تخت دو نفره در هر خواب، وسایل پخت و پز ،مایکرویو ، پارکینگ ،آسانسور است.

جداکننده متن

پارک جنت

پارک جنت یا باغ جنت یکی از تفرجگاه های مهم شیراز است که به سبب داشتن راهرو های متعدد و احاطه شده با درختان کاج وسرو تصویری از باغ ارم را در ذهن شما تداعی می کند.

این پارک یکی از باغ های قدیمی و سنتی شیراز می باشد که با اجرای یک طرح بهسازی به شکل امروزی خود در امده است و مکانی برای تفریح خانواده ها به شمار می رود. باغ جنت ۵۴ هکتار وسعت دارد و از این مقدار ۲۷ هکتار متعلق به شهرداری می باشد که همگان می توانند از آن استفاده کنند.

رنت روزانه سوئیت های لاکچری در کوی وحدت شیراز کد-707
رنت روزانه سوئیت های لاکچری در کوی وحدت شیراز کد-۷۰۷

رستوران شرزه

قدیمی‌ترین و شناخته‌شده ترین رستوران شیراز که نزدیک هتل زندیه هم هست، شرزه است. گشت و گذارتان را در بازار وکیل و حمام وکیل می‌کنید و بعد در شرزه دلی از عزا درآورید، هرچند نباید دیر برسید که ممکن است غذا بهتان نرسد.
رستوران شرزه هم رستورانی سنتی‌ است و موسیقی زنده‌ای که در آن نواخته می‌شود و بیشتر مواقع قدیمی است، آدم را به سال‌های دور می‌برد. قیمت‌ها در شرزه پایین نیست، ولی کیفیت غذاهایش باعث می‌شود آدم با خودش بگوید یک بار که هزاربار نمی‌شود.
بهترین کباب کوبیده شیراز را باید در شرزه خورد. کباب لاری، باقالی پلو با ماهیچه و ماهی کباب از غذاهایی است که رستوران بروها کیفیتش را در شرزه تایید کرده‌اند.

رنت روزانه سوئیت های لاکچری در کوی وحدت شیراز کد-707
رنت روزانه سوئیت های لاکچری در کوی وحدت شیراز کد-۷۰۷

#اجاره_روزانه_سوئیت_پارکینگ_در_شیراز

#اجاره_روزانه_منزل_مبله_شیراز

#اجاره_عجیب_ترین_آپارتمان_مبله_شیراز

#اجاره_سوئیت_شیک_لاکچری_شیراز

#اجاره_باغ_سوئیت_استخردار_شیراز

 

میزان رضایت

خلاصه

رنت روزانه سوئیت های لاکچری در کوی وحدت شیراز کد-707 اگر دنبال چند شب اقامت دلنشین و آرام در محیطی شیک و تمیزدر شیراز هستید به شما این ملک را پیشنهاد می دهیم،این واحد دارای موقعیت مکانی عالی و امکانات کامل است

موافق

 

مخالف

 

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)
امتیازات نظرات 0 (0 نظرات)

این اقامتگاه را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال ارسال

Call Now Button