کرایه روزانه واحد چشمگیر در خیابان چمران کد-۷۰۸

350,000تومان

توضیحات

کرایه روزانه واحد چشمگیر در خیابان چمران کد-۷۰۸

کرایه روزانه واحد چشمگیر در خیابان چمران کد- ۷۰۸ این واحد بینظیر دو خوابه با دکوراسیون به روز در خیابان چمران یکی از مناطق خوب شهر زیبای شیراز قرار دارد،این آپارتمان دارای آسانسور،پارکینگ،مبلمان ،میز ناهار خوری،وسایل پخت و پز است،اقامت در شهر بی مانند شیراز در واحد های ما اقامت را برای شما زیباتر خواهد کرد.
شیراز، شهری که خیابان هایش با تاریخ، ادب، فرهنگ و هنر آذین بندی شده است. در هر فصل و زمانی که به آن قدم بگذاری گویی به دنیای دیگری وارد می شوی که با آغوشی پر از آرامش و عشق به استقبالت می آید. هر گوشه از این شهر رنگی از تاریخ و فرهنگ را به خود گرفته و جاذبه ای را در خودش جای داده است. نام این شهر تو را به یاد آثار کهنی می اندازد که بخشی از تاریخ سرزمین عزیزمان را روایت می کنند.

برای رزرو این واحد با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید
برای رزرو این واحد با مشاورین مجرب ما تماس بگیریدد

 

 

در شیراز دریایی از انتخاب های گوناگون پیش روی شما قرار دارند که ممکن است حتی برایتان گیج کننده باشند. محدود بودن زمان به شما اجازه ی تجربه ی همه ی این انتخاب ها را نمی دهد و مجبور می شوید گلچینی از آنها را برای سفر خود در نظر بگیرید.
به یاد داشته باشید که این موارد تنها گوشه ای از تجربیاتی هستند که در شیراز انتظارتان را می کشند و گزینه های دیگری نیز در این شهر وجود دارند.
تخت جمشید، پایتخت آیینی امپراتوری هخامنشی بود که در زمان داریوش اول بنا گردید. این اثر تاریخی به نام های پارسه و پرسپولیس نیز شناخته می شود و شکوه و عظمت خاصی را به نمایش گذاشته است.

کرایه روزانه واحد چشمگیر در خیابان چمران کد-708
کرایه روزانه واحد چشمگیر در خیابان چمران کد-۷۰۸

#اجاره_روزانه_سوئیت_پارکینگ_در_شیراز
#اجاره_روزانه_منزل_مبله_شیراز
#اجاره_عجیب_ترین_آپارتمان_مبله_شیراز
#اجاره_سوئیت_شیک_لاکچری_شیراز
#اجاره_باغ_سوئیت_استخردار_شیراز
#اجاره_عالی_ترین_آپارتمان_مبله_در_شیراز
#اجاره_خانه_باغ_در_شیراز
#قیمت_هتل_آپارتمان_در_شیراز
#سوئیت_شیک_مبله_لاکچری_شیراز
#اجاره_باغ_سوئیت_روزانه_اطراف_شیراز

میزان رضایت 200000

خلاصه

کرایه روزانه واحد چشمگیر در خیابان چمران کد- 708 این واحد بینظیر دو خوابه با دکوراسیون به روز در خیابان چمران یکی از مناطق خوب شهر زیبای شیراز قرار دارد،این آپارتمان دارای آسانسور،پارکینگ،مبلمان ،میز ناهار خوری،وسایل پخت و پز است،اقامت در شهر بی مانند شیراز در واحد های ما اقامت را برای شما زیباتر خواهد کرد.

موافق

 

مخالف

 

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)
امتیازات نظرات 0 (0 نظرات)

این اقامتگاه را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال ارسال

Call Now Button