هاستل سنتی”بی بی”اتاق دورمیتوری ۵تخته کد-۷۴۷

70,000تومان

توضیحات

هاستل سنتی”بی بی”اتاق دورمیتوری ۵تخته کد-۷۴۷

هاستل سنتی”بی بی”اتاق دورمیتوری ۵تخته کد-۷۴۷ ،هاستل سنتی “بی بی” در بافت تاریخی سنگ سیاه شیراز استان فارس در زمینی به مساحت ۴۵۷ مترمربع واقع شده است. شیراز پنجمین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران است که در منطقه کوهستانی زاگرس واقع شده و آب و هوای معتدلی دارد. هاستل “بی بی” دارای ۱۱ اتاق اقامتی بوده که یک اتاق دارای ۵ تخت سینگل بوده که این اتاق بصورت عمومی است و هر تخت به یک شخص رزرو داده میشود و اتاق دیگر عمومی نیز بصورت خوابگاهی است که دو تخت ۲طبقه دارد. اتاق های دیگر دوتخته (دبل و تویین)، سه تخته و چهارتخته خصوصی میباشند. سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اتاق ها مشترک بوده و در حیاط مجموعه قرار دارد. هاستل یک کافی شاپ در پشت بام داشته که مهمان امکان سفارش دادن وعده های غذایی را در آن دارند. همچنین آشپزخانه ای عمومی مجهز به تجهیزات آشپزی جهت استفاده مشترک مهمانان وجود دارد. هاستل “بی بی” به دلیل قرار گرفتن در مرکز شهر دسترسی مناسبی به: ارگ کریم خان،مجسد نصیرالملک،نارنجستان قوام،خانه زینت الملوک،بازار و مسجد و کیل،مدرسه خان و موزه مشکین فام بدون نیاز به گرفتن تاکسی، دارد.
صبحانه همراه با اقامت بوده و رایگان میباشد. هاستل یک کافی شاپ در پشت بام داشته که مهمان امکان سفارش دادن وعده های غذایی را در آن دارند. همچنین آشپزخانه ای عمومی مجهز به تجهیزات آشپزی جهت استفاده مشترک مهمانان وجود دارد. هاستل پارکینگ اختصاصی نداشته و مهمانان میتوانند در کوچه مقابل مجموعه که به دوربین مجهز است، ماشین های خود را پارک نمایند. سیستم گرمایش اتاق ها نیز از طریق اسپیلت است. سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اتاق ها مشترک بوده و در حیاط مجموعه قرار دارد و فاقد سرویس بهداشتی ایرانی هستند.

به علاوه ۴ نفر اضافه

#اجاره-ویلا-روزانه-در-شیراز

#اجاره-كوتاه-مدت-خانه-در-شیراز

#منزل-اجاره-ای-در-شیراز

#اجاره-منزل-مسکونی-در-شیراز

#اجاره-سوئیت-در-شیراز-برای-یک-شب

هاستل سنتی"بی بی"اتاق دورمیتوری 5تخته کد-747

هاستل سنتی"بی بی"اتاق دورمیتوری 5تخته کد-747

هاستل سنتی”بی بی”اتاق دورمیتوری 5تخته کد-747 ،هاستل سنتی “بی بی” در بافت تاریخی سنگ سیاه شیراز استان فارس در زمینی به مساحت 457 مترمربع واقع شده است.

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (1 رای)
امتیازات نظرات 0 (0 نظرات)

این اقامتگاه را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال ارسال

Call Now Button